اطلاع رسانی فرهنگیان

اَللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ

پاسخ سئوالات متداول شیوه نامه معلم نمونه شماره (2)

سئوال 5)در خصوص افرادی که در سنوات گذشته معلم نمونه شده اند و قصد شرکت در سطح قبلی یا پایین تر را دارند ، امتیاز کدام بندها از آن سال به بعد مورد محاسبه قرار می گیرد؟
پاسخ : امتیاز کلیه بندها بعد از تاریخ 30/11 سالی که نمونه شده است ، فابل محاسبه می باشد.از جمله مدرک تحصیلی( در صورت ارائه مدرک تحصیلی بالاتر مابه التفاوت امتیاز دو مدرک قابل محاسبه می باشد) ، تالیفات،سنوات خدمت و ... فقط امتیاز بندهایی که در شیوه نامه های قبلی حائز امتیاز نبوده و در شیوه نامه جدید دارای امتیاز می باشد. از جمله امتیاز تاهل ، امتیاز طرح های پژوهشی ، امتیاز تدریس در دوره های ضمن خدمت و ... به طور کامل قابل محاسبه می باشد.

سئوال 6) در خصوص آموزشیاران نهضت که استخدام شده اند ، کدام مدارک مورد پذیرش می باشد ؟
پاسخ : از آنجا که این عزیزان در دوران آموزشیاری ، مشغول فعالیت آموزشی بوده اند ، سابقه ی ایشان به میزان مندرج در حکم قابل قبول می باشد. ارزشیابی های زمان قبل از استخدام قابل پذیرش نمی باشد.در مورد آموزش های ضمن خدمت ، فقط مواردی که بر مبنای دستورالعمل های آموزش های کوتاه مدت معادل سازی یا تایید شده اند مورد پذیرش می باشد.مابقی مدارک فقط در بازه ی زمانی سابقه ی مندرج در حکم کارگزینی ایشان و در صورت تطابق با موارد قید شده در شیوه نامه قابل قبول می باشند.

سئوال 7)مدرک مورد قبول برای استفاده از امتیاز داشتن دانش آموز استثنایی در مدارس عادی برای عوامل اجرایی مدرسه عادی( موضوع اطلاعیه1- 920904 )چیست؟
پاسخ: معرفی نامه صادر شده از طرف اداره استثنایی استان برای دانش آموز و رونوشت دفتر آمار مدرسه دال بر ثبت نام و تحصیل دانش آموز در سالجاری در مدرسه مورد نظر.

سئوال8) با توجه به عنوان ابلاغ مدیران مدارس تحت پوشش مجتمع های شهری در سال تحصیلی جاری،(معاون مجتمع و مدیر واحد آموزشی)، آیا تغییری در گروه ایشان ایجاد شده است؟
پاسخ : خیر، با توجه به شیوه نامه این مدارس به عنوان مدارس مستقل در برنامه شرکت کرده و مدیران مدارس تحت پوشش مجتمع شهری در گروه مدیران دوره تحصیلی مربوطه قرار می گیرند.

سئوال 9) آیا سه سال سابقه مدیریت و معاونت در هر دوره ی تحصیلی برای مدیریت و معاونت قابل احتساب می باشد؟
پاسخ: خیر. باید سه سال سابقه در همان گروه مدیریت یا معاونت قید شده در ابلاغ و حکم سالجاری وی باشد( مدیر/معاون ابتدایی،مدیر/معاون راهنمایی،مدیر/معاون متوسطه ،مدیر/معاون مجتمع). بطور مثال سابقه ی مدیریت یا معاونت در دوره ی ابتدایی یا راهنمایی را نمی توان برای شرکت در گروه مدیریت یا معاونت متوسطه استفاده نمود. بدیهی است با توجه به شیوه نامه الزامی در پیوسته بودن این سوابق وجود ندارد.

سئوال 10) آیا داشتن سه سال سابقه ی تدریس در کلیه رشته های درسی یک گروه ، برای شرکت در آن گروه کافی است یا سه سال سابقه باید در رشته مورد نظر باشد؟
پاسخ : سه سال سابقه ی تدریس فرد می بایست در رشته ی تدریس فرد در سال جاری باشد ، به طور مثال تدریس در رشته ریاضی به عنوان سابقه ی تدریس در رشته فیزیک یا شیمی قابل قبول نمی باشد.


تاریخ ارسال: سه‌شنبه 19 آذر 1392 ساعت 09:10 | نویسنده: K-Amirkhani | چاپ مطلب
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.